Yemek Değil Hizmet İstiyoruz

Yemek Değil Hizmet İstiyoruz

31 Mart Yerel Seçimlerine doğru bütün belediye başkan adayları proje yarışına başlamışken önümüzdeki 5 yıllık süreçte hayata geçmesi planlar kamu oyu tarafından değerlendirilmeye başlandı. Kimi projeler ‘olması gereken’ şeklinde nitelendirilirken kimileri de gerek maliyetleri gerekse hizmet alanları bakımından sınıfta kaldı.

  • Reklam
08 Mart 2019 - 16:59
Reklam

Her bölgenin bütün partili ve bağımsız belediye başkan adayları proje tanıtımları ile ‘seçim meydanına’ çıktığı bugünlerde Denizli’ye bağlı Buldan İlçesi’nin seçim hazırlıkları dikkatlerden kaçmadı. ‘İsraf Son Bulsun’ adlı kampanya ile hayırseverlerin desteklerini ‘etli nohut, pilav ve mercimek çorbası’ menüsü ile mahalle mahalle Buldanlılara ulaştıran Mustafa Gülbay; “Hayır işi üzerinden seçim kampanyası” eleştirileri ile tepki gördü.

Hali hazırda herhangi bir proje ile vatandaşının karşısına çıkmayan Başkan Mustafa Gülbay, malzemelerinin tamamı hayırseverler tarafından karşılanan yemek menülerini siyasete alet etmekle eleştirilirken, pek çok mahalleliden tepkiler de gecikmedi. Kimi mahalleliler; “Bu yemekleri hayırseverlerimiz bizlere ulaştırıyor ancak başkanımız kendi yapmış gibi bizlerle bir araya gelerek seçim kampanyasını yürütüyor. Nohut pilav değil, hizmet istiyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çatıları uçuran fırtına, mahalleyi karanlığa gömdü
Çatıları uçuran fırtına, mahalleyi karanlığa gömdü
Büyükşehir'den 117 amatör spor kulübüne 1.200.000 TL
Büyükşehir'den 117 amatör spor kulübüne 1.200.000 TL