#BİZOLDUKKAZANDIK...
Gökhan ÇANKIR

Gökhan ÇANKIR

#BİZOLDUKKAZANDIK...

17 Ocak 2021 - 10:39 - Güncelleme: 17 Ocak 2021 - 12:03

Güneşli günler dedik...

Her şey çok güzel olacak dedik...

Yarınlarda, çocuklarımız gülecek dedik...

Çalışacağız-Başaracağız dedik...

Peki nasıl?...

Herkesin hayalleri vardır ve bunun gerçekleşmesi için çalışır, mücadele eder...

Benimde hayalimdeki parti ve mücadelesini anlatmak istiyorum...

Öyle bir parti ki;

Partinin her kademesinde tabanın sesi konuşuluyor. Göreve gelen herkes,bir daha ki dönemi düşünüp daha çok çalışıyor. İl ve İlçe toplantıları, örgütün sosyal medya hesaplarından canlı olarak izlenebiliyor. İl ve İlçe toplantılarında alınan kararlar tabanla paylaşılıyor. Parti’nin tüm örgütleri aylık-6 aylık ve yıllık çalışma raporlarını taban ve Genel Merkez ile paylaşıyor. İl-İlçe-Mahalle Örgütleri bir sacayağı oluşturup,uyumla çalışıyor. Gençlerimiz, partimizin yarının yönetici kadrolarını oluşturmak için yetiştiriliyor ve hazırlanıyor. Kadınlarımız daha çok söz sahibi oluyor. Partiyi herkes kendisinden bir parçaymış gibi görüyor. Birbirimizin elini sıkarken yüreğimizdeki sevgiyi gözlerimizle yoldaşımıza aktarıyoruz. Partide uzun süre mücadele edenler,gençlerin elinden tutarak yönetim kadrolarına getiriyor.

***

Sizler de benim gibi düşünüyorsanız;

Seçime 6 ay kala çalışanları, Partimiz için değil,seçim zamanı kendisine oy versin diye üye yapanları, O olacağına,bizim çocuğumuz olsun diyenleri, gözlerinden sevgi değil, öfke saçanları, yarınları değil, bugünü düşünenleri, amaçları kazanmak değil yönetmek olanları, karşımıza alalım ve asıl onlarla mücadele edelim.

Gelin biz olalım; bugünü değil, yarını düşünelim, gençlerimizin ellerinden tutalım ve diyelim ki... #BİZOLDUKKAZANDIK...

Yarınlarımızda masmavi bir gökyüzünde görüşmek üzere...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar