"YAPTIK, YAPARIZ!"

"YAPTIK, YAPARIZ!"

Vatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Güleç yeniden Sarayköy halkı ile buluştu. Tüm ilçeleri bir kez, bazılarını birden fazla dolaşan Güleç Sarayköy’e bir kez daha geldi. Duacalı, Beylerbeyi, Sığma, Uyanık, Caber, Ada, Ahmetli ve Tosunlar mahallelerinize dolaştı halkımız sevinçle karşıladı.

  • Reklam
11 Mart 2019 - 16:20
Reklam

Sarayköy halkı Güleç’i bir kez daha karşısında görünce enerjisine hayran oldu ve “Güleç Başkan her sorunu çözer” dedi. Vatan Partisi adayı Mustafa Güleç de enerjisini halk sevgisinden, Atatürk’ten, Cumhuriyete bağlılığından aldığını belirterek Vatan Partisinin de aynı ruhla çok işi başardığını söyledi.

Güleç, Vatan Partisi olarak TSK’ye, yurtseverlere ve Vatan Partisine kurulan Ergenekon kumpasını bozduk. Ermeni Soykırımı yalanını yerle bir ettik. Bölücü açılımı bitirdik. 15 Temmuz Amerikancı Fetö Darbesini bastırılmasında tarihi bir görev yaptık. Tüm televizyonlar bangır bangır Darbe bildirisi okurken Vatan Partisi bunun bir Amerikancı Fetö kalkışmasını olduğunu Ulusal Kanal aracılığıyla tüm ülkeye duyurduk. Genel Başkanımız Rusya ve Suriye ile sorunların çözülmesi konusunda birçok ziyaret yaptı ve sorun çözüldü. Şimdi sıra Denizli’nin sorunlarının çözülmesinde. 1 Nisan günü yetkiyi aldığımızda bu sorunları da çözeriz dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakın dışarı çıkmayın
Sakın dışarı çıkmayın
KIZ MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ VEFAT ETTİ
KIZ MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ VEFAT ETTİ