PAÜ Koç Spor Fest’ten Kupa ve Madalyalarla Döndü

PAÜ Koç Spor Fest'ten Kupa ve Madalyalarla Döndü

10 – 17 Mayıs 2019 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası “KOÇ SPOR FEST” spor turnuvalarına Atletizm, Jimnastik ve Yüzme branşlarında katılım gösteren Pamukkale Üniversitesi birincilik, ikincilik ve üçüncülük dereceleri elde ederek döndü.

  • Reklam
16 Mayıs 2019 - 14:27 - Güncelleme: 16 Mayıs 2019 - 15:28
Reklam

Kurtuluş Savaşımızın başlangıcı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılı münasebeti ile bu yıl Samsun’da düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası “KOÇ SPOR FEST” spor turnuvalarına katılan Pamukkale Üniversitesi spor takımları festivalden 5 (beş) madalya 2 (iki) kupa ile döndü.

Atletizm dalında Alperen Acet, Yüksek Atlama Birincisi, Uğural Uğursal Uzun Atlama İkincisi ve Üç Adım atlama Üçüncüsü, Gülşen Parlak Cirit Atma Üçüncüsü oldu.

Jimnastik dalında PAÜ Step Takımı, Aletle Jimnastik Kategorisi Türkiye Birincisi ve Step Kategorisinde Türkiye İkincisi oldu.

PAÜ Yüzme Takımı sporcularından 2015 Özel Sporcular Şampiyonası 50m Kelebek Stil Dünya Üçüncülüğü olan Muhammet Tuğrul Şahin’e turnuvada Özel Sporcu Madalyası verildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İNTİHAR EDEREK YAŞAMINA SON VERDİ!
İNTİHAR EDEREK YAŞAMINA SON VERDİ!
Hayatının şokunu yaşadı!
Hayatının şokunu yaşadı!