"Pamukkale’ye kaç kişiyi getirdin diye sorarlar insana”

"Pamukkale’ye kaç kişiyi getirdin diye sorarlar insana”

Millet ittifakı Pamukkale belediye başkan adayı Ahmet Divarcı; Pamukkale belediyesi olarak kaç kişiyi şehir dışına götürdüğümüzü değil kaç kişiyi Denizli’ye getirdiğimizle övünmek için bu yola çıktık “ dedi.

  • Reklam
25 Mart 2019 - 11:56
Reklam

Pamukkale Belediyesi olarak önceliklerinin götüren değil getiren belediyecilik olduğunun belirten Ahmet Divarcı; “Her yıl binlerce kişinin, Türkiye’nin çeşitli illerini görmesi güzel bir çalışma . Ancak eksik ve yetersiz bir çalışma. Ülkemizin tarihi ve turistik yerlerine binlerce kişiyi götürmek tek başına övünülecek bir şey değil. Bir dünya markası Pamukkale’ye kaç kişiyi getirdin diye sorarlar insana” dedi.

Denizlililerin birçoğunun Pamukkale'ye uzaktan baktığını kaydeden Divarcı, “Her belediye Türkiye’nin belediyesidir ancak, neden sen yalnızca götürüyorsun da getirmiyorsun kardeşim, Denizli’nin Pamukkale’nin esnafı başka ülke vatandaşı mı ? senin önceliğin kendi kentinin esnafını , köylüsünü, sanayicisini korumak değil mi ? Esnafa iki liralık fazladan alışveriş imkanı sağlasan neden kötü? Bugün siftah yapmadan kepenk kapatan insanlara , kent dışından gelen iki müşteri sağlamak senin sorunun olmuyorsa, senin sorunun nedir? Sadece inşaat mı, sadece reklam mı ? Biz Pamukkale belediyesini kazandığımızda, götüren değil, binlerce –on binlerce insanı kentimize getiren bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz” açıklamasında bulundu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti!
Yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti!
Tekstil fabrikasına silahlI saldırı
Tekstil fabrikasına silahlI saldırı