Kar yağışı nedeniyle yol trafiğe kapandı!

Kar yağışı nedeniyle yol trafiğe kapandı!

Denizli'de bu sabah etkili olan kar yağışı nedeni ile bazı bölgelerde trafik akışı olumsuz etkilendi. Bağbaşı rampasında yaşanan yoğunluk yapılan çalışmaların ardından açıldı. Polis ekipleri araçların zincirsiz geçmesine izin vermiyor.

  • Reklam
18 Ocak 2021 - 10:12 - Güncelleme: 18 Ocak 2021 - 12:20
Reklam

Cuma gününden bu yana ülke genelinde etkisi gösteren kar yağışı bu sabah itibari ile Denizli kent merkezinde de etkisini göstermeye başladı. Sabah saatlerinde başlayan kar yağışı halen devam ederken, şehrin bir çok bölgesi beyaza büründü. Meteorolojinin tahminlerine göre Cumartesi ve Pazar günü yağması beklenen kar yağışı bu sabah etkili olması Denizlilileri sevindirdi.

ARAÇLARIN ZİNCİRSİZ GEÇMESİNE İZİN VERİLMİYOR

Güne kar sürprizi ile başlayan Denizlililer kendini sokaklara atarken, şehrin bazı bölgelerinde yağış nedeni ile trafikte aksamalar meydana geldi. Özellikle Denizli- Antalya karayolunda trafik akışı durdu. Antalya istikametine gitmek isteyen sürücüler Bağbaşı rampasını çıkamadı. Yüzerce araç henüz Cankurtaran mevkiine ulaşamadan yolda mahsur kaldı. Trafik ekipleri önlemlerini arttırıken yolun açılması için çalışmalar başlatıldı.

Araçların zincirsiz geçmesine izin verilmiyor.

Antalya-Denizli Karayolu Serinhisar, Akça Beton Mevki'nde buzlanma ve kar yağışı nedeniyle hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda kaldı, ulaşım durdu...

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
8 Nolu (Covid-19) Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis Kararı
8 Nolu (Covid-19) Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis Kararı
Birlikte çalıştığı kardeşlerini silahla öldürdükten sonra kayıplara karıştı
Birlikte çalıştığı kardeşlerini silahla öldürdükten sonra...