• Reklam
İşte Sancar’ın istifa dilekçesi!
Reklam

İşte Sancar'ın istifa dilekçesi!

CHP Denizli milletvekili Teoman Sancar, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Sancar'ın CHP Genel Merkezine verdiği istifa dilekçesi ortaya çıktı!

  • Reklam
28 Şubat 2021 - 18:36 - Güncelleme: 28 Şubat 2021 - 19:56
Reklam

Sancar istifasını sosyal medya hesabından yaptığı "Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa ettiğimi kamuoyunun bilgisine saygılarımla sunarım" açıklamasıyla duyurdu.

Sancar'ın istifasıyla CHP'nin Meclis'teki milletvekili sayısı 135'e düşüyor. 

'Hiçbir oluşum ve siyasi partiye geçmek sebebiyle istifa etmiş değilim'

ANKA haber ajansı Sancar'ın istifa dilekçesini yayımladı. Buna göre Sancar istifa dilekçesinde “Hiçbir oluşum ve siyasi partiye geçmek sebebiyle istifa etmiş değilim” dedi.

Ajansa göre Sancar'ın öğleden sonra CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu'nu arayarak "özel sebepler" gerekçesiyle istifa ettiğini bildirdiği ve başka bir partiye de geçmeyi düşünmediğini söylediği öğrenildi.

CHP Genel Başkanlığı’na gönderdiği istifa dilekçesinde Sancar, “Üyesi bulunduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ediyorum. Hiçbir oluşum ve siyasi partiye geçmek sebebiyle istifa etmiş değilim” diye belirtti.

Sancar, 10 Şubat tarihindeki bir paylaşımında, kendisinin de aralarında olduğu 17 milletvekilinin CHP’den istifa ederek Muharrem İnce’nin partisine geçeceğine yönelik bir habere “Peki bundan benim haberim niye yok? Deli saçması” yorumunu yapmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
304 promille yakalandı!
304 promille yakalandı!
İçişleri Bakanlığı'ndan genelge
İçişleri Bakanlığı'ndan genelge