Honazlı Miniklerin Karne Hediyeleri ‘Başkan Amca’larından

Tüm yurtta olduğu gibi Honaz’da da ilk-orta ve lise öğrenimi gören öğrenciler yaz tatiline girdi. Tatilin müjdecisi karneler sahipleri ile buluştu. Gürlek İlkokulu’ndaki miniklerin karne sevincini paylaşan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in öğrencilere bir de tatil hediyesi vardı.


Honazlı Miniklerin Karne Hediyeleri ‘Başkan Amca’larından

Belediye Başkanı Yüksel Kepenek; güne karne sevinci ile başladı. Gürlek İlkokulu’nda sabahın erken saatlerinde miniklerle biraraya gelen Başkan Kepenek; Honaz Kaymakamı Hamit Genç ile birlikte öğrencilere iyi tatiller diledi.

“Her Zaman Öğrencilerimizin Yanındayız”

Öğrencilere yaz tatilinde vakit geçirmelerine yardımcı olacak kitaplar hediye eden Belediye Başkanı Yüksel Kepenek; yıl boyu çalışan, okula giden miniklere ‘Mutlu bir tatil geçirin’ dileklerinde bulundu. Başkan Kepenek karnesi alan miniklere; “Çocuklarımızın hepsi çok çalışkan ve başarılı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceği emanet ettiği gençlerimize biz de her konuda destek olacağız. Bizler eğitim ve sosyal alanlarda projelerimizle onların yanında olacak; çocuklarımız da başarıları ile bizleri gururlandıracaklar. Bugün karnelerini alarak bir eğitim ve öğretim yılını geride bırakan bütün öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” şeklinde konuştu.