BİR GİTTİ BİR GELDİ!

Hasan Şaş, Galatasaray'ın dün Denizlispor'a deplasmanda 2-0 yenildi maç sonrasında Necati Ateş ile birlikte Denizlispor taraftarları ile tartışma yaşamıştı.


BİR GİTTİ BİR GELDİ!

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla görevindenistifa ettiğini açıkladı. Fatih Terim'in üçüncü döneminde yardımcı antrenörlüğe başlayan Şaş, Terim'in kovulmasının ardından görevinden ayrılmıştı. Yine Fatih Terim'le birlikte önceki sezonun yarısında Galatasaray'a dönen Şaş, dün Denizli'de Denizlispor taraftarıyla tartışma yaşamıştı.

Hasan Şaş, Instagram hesabından yaptığı açıklamada; "Galatasarayıma, hocama ki adam gibi adam, Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Ben sevdiğime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum" ifadelerini kullandı.

İSTİFASINI GERİ ÇEKTİ

Hasan Şaş görevinden ayrıldığını açıklamsının ardından geçen bie kaç saatlik zaman diliminin ardından  görevine geri döndüğünü resmen açıklad. Şaş, "Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın." dedi.