KUPA TARTIŞMASINA AFİŞLİ GÖNDERME

Dün şampiyonluk kupasının cezaevine götürülmesinin ardından başlayan tartışma Yeşil Cephe'nin afişli göndermesiyle devam etti.


KUPA TARTIŞMASINA AFİŞLİ GÖNDERME

Denizlispor tribünlerinin önemli taraftar guruplarından biri olan Yeşil Cephe ile Denizlispor yönetimi arasında gerginlik sürüyor. Başkan Ali Çetin ve Yönetimini istifaya davet eden Yeşil Cephe taraftar topluluğu, bugünde şehrin çeşitli noktalarına afişler asarak tepkilerini göstermeye devam ettiler. Taraftar gurubunun isyanının nedeni ise, şampiyonluk kupasının cezaevine götürülmesi oldu.

Dün sosyal medyada yaptıkları açıklamanın ardından bugün Denizli'nin farklı bölgelerinde üst geçitlere astıkları afişlerle tepkilerini göstermeye devam ettiler. Asılan afişlerde "Tertemiz kupaya kan bulaştı yönetim istifa" ve İstifa etme intihar et" yazması dikkatlerden kaçmadı.

Kendi sosyal medya hesaplarından yeni bir açıklama daha yapan Yeşil Cephe taraftar gurubu,"Her yerde tepkimizi görecekler, herkesten tepki duyacaklar. Hiç bir şampiyonluk hiç bir kupa Duruşumuzdan vicdani duygularımızdan önde değildir. Biz Denizli Siz Hepiniz" dedi.