Denizlili genç tutuklandı!

Denizlili genç tutuklandı!

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programını Yalova’dan izleyen genç kız, Denizlili E.A. ile ilgili şok iddiası üzerine gözaltına alınmış, dün programda E.A'nın tutuklandığı öğrenildi.

  • Reklam
22 Ocak 2021 - 17:33 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 - 18:59
Reklam

Evlilik vaadiyle insanları dolandıran sahte gelin Melisay Tosun'u evlilik çetesine soktuğu iddiasıyla bir televizyon programına dahil edilen genç, program çıkışı gözaltına alındı. Yalova'da bir kızın televizyon izlerken Emirhan A.'yı görünce kendisine 3 sene önce cinsel saldırına bulunan kişi olduğunu ailesine söylemesi üzerine; ailenin şikayetçi olduğu zanlı, yakalandı. Antalya Serik'te yaşayan Dilek Köse, katıldığı bir televizyon kanalında 20 yaşındaki kızı Melisay Tosun'un evlilik çetesine katıldığını iddia etti. Anne Köse, kızının 23 kişiyi evlilik vaadiyle dolandırdığını, onlardan başlık parası ve ziynet eşyası aldırıp kahvelerine uyku ilacı katarak kaçtığını belirtti. Bir sonraki programda bir araya gelen Melisay Tosun, 18 yaşında kaçtığı Emirhan A.'nın zengin olma vaadiyle kendisine bu şekilde dolandırma metodunu anlattığını, önce Balıkesir'e gelin gittiğini ancak arkasının kesilmediğini anlattı. İddiaları kabul etmeyen Emirhan A. ise önceki gün yayınlanan programda ekipler tarafından gözaltına alınınca herkes bir anda şoke oldu. Emirhan A.'nın 3 sene önce Yalova'da 9 yaşındaki bir kıza nitelikli cinsel istismar suçlamasıyla gözaltına alındığı belirtildi. İddiaya göre, Emirhan A.'nın cinsel istismarda bulunduğu küçük kız, ailesine haber verdi. Ailenin ihbarıyla apar topar gözaltına alınan Emirhan A. akşam saatlerinde tutuklandı.

O tutuklama, birlikte onlarca kişiyi evlilik vaadiyle dolandıran Melisa Tosun’unu sevindirdi. Sahte gelin gözaltına alınan ardından 11 yaşındaki kıza nitelikli cinsel istismar suçu nedeniyle tutuklanan E.A. için “iyi oldu, sevindim” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
8 Nolu (Covid-19) Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis Kararı
8 Nolu (Covid-19) Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis Kararı
Birlikte çalıştığı kardeşlerini silahla öldürdükten sonra kayıplara karıştı
Birlikte çalıştığı kardeşlerini silahla öldürdükten sonra...