• Reklam
Bulunan kayıp cüzdan 2 ay sonra sahibine teslim etti
Reklam

Bulunan kayıp cüzdan 2 ay sonra sahibine teslim etti

Sarayköy ilçesinde Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne teslim edilen içerisinde 500 lira bulunan kayıp cüzdan, 2 ay sonra sahibine teslim edildi.

  • Reklam
15 Şubat 2021 - 12:53
Reklam

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde, ilçe pazarında 2 ay önce bir tezgah üzerinde unutulan ve içerisinde 5 yüz lira bulunan kayıp cüzdan bir esnaf tarafından Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teslim edilmişti. İçerisinde kimlik bulunmadığı için zabıta ekipleri tarafından emanette tutulan cüzdan, 2 ay sonra sahibine ulaştırıldı.

İlçede hayvancılık yapan 65 yaşındaki Fatma Kılcı, kapalı pazar yerinde kaybettiği cüzdanı bir umut bulmak amacıyla zabıta ekiplerine başvuruda bulundu. Cüzdanının şeklini ve içerisindeki para miktarını zabıta ekiplerine söyleyen Kılcı’ya cüzdanı teslim edildi.

"Cüzdanı bulacağıma hiç ümidim yoktu"

Cüzdanı kaybettiği anladığında bulabileceğine ihtimal vermediğini bu yüzden zabıtaya sormak aklına gelmediğini aktaran Kılcı, “Yakın dostlarımın ‘zabıtaya başvuru yap’ demesinin ardından cüzdanımı sormak için belediyenin zabıta ekiplerine durumu anlattım. Çok şükür ki cüzdanım iyi yürekli esnafımız tarafından zabıta ekiplerine teslim edilmiş. Hayvancılık yaptığım için merkezde olmuyorum. 1 veya 2 ay arasında pazar ihtiyaçlarını görmek için merkeze iniyorum. Cüzdanımı bulan esnaf kardeşime ve zabıta ekiplerine çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
304 promille yakalandı!
304 promille yakalandı!
İçişleri Bakanlığı'ndan genelge
İçişleri Bakanlığı'ndan genelge