Bugün tüm randevular vatandaşlara

Bugün tüm randevular vatandaşlara

DENİZLİ (İHA) - Denizli’de her ayın ilk çarşamba günü düzenledikleri halk gününde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Başkan Osman Zolan gün boyu hemşehrilerinin istek, öneri ve dertlerini dinledi.

07 Aralık 2022 - 14:56

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, her ayın ilk çarşamba günü düzenledikleri halk gününde hemşehrileriyle bir araya geldi. Başkan Osman Zolan’ın sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşların istek, öneri ve dertlerini dinlediği halk günü buluşmasıDenizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nde gerçekleşti. Halk gününe Başkan Osman Zolan’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Seval Gebeş, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer ile Büyükşehir Belediyesi DESKi Genel Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Buldaş ve daire başkanları katıldı.

Vatandaşların, bugün belediyeye gelirken kendisi ile randevusuz bir şekilde görüşeceğini bilerek yola çıktığını, bunun da ayrı bir önemi olduğunu anlatan Başkan Zolan, hemşehrileriyle her mecrada da sürekli iletişim halinde olduklarını söyledi. Halk gününde deDenizli’nin ve hemşehrilerinin sorunları için çözüm üretmeye gayret ettiklerini kaydeden Başkan Zolan, katılım sağlayan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 aydır susan koca cinayeti itiraf etti
6 aydır susan koca cinayeti itiraf etti
Denizli İl Müdürü, yeni MHK yönetiminde yer aldı
Denizli İl Müdürü, yeni MHK yönetiminde yer aldı