BAŞKAN ATLI EGE HİKAYESİ KOMİSYONUNU AĞIRLADI

BAŞKAN ATLI EGE HİKAYESİ KOMİSYONUNU AĞIRLADI

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı Ege Hikayesi Komisyonunu Babadağ’da ağırladı. Ziyarette Ege Hikayesi ve Babadağ’la ilgili yapılabilecekler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

18 Mart 2022 - 09:22

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı Ege Hikayesi Komisyonunu ağırladı. Komisyon Başkanı Şule Yılmaz ile Komisyon Üyeleri Emel Demir ve Cahide Fenli Akman’ın katıldığı Babadağ ziyaretinde ziyaretçiler öncelikle Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı makamında ziyaret etti. Yapılan görüşmede Ege Hikayesi ve Babadağ ile yapılabilecek olan projeler, kampanyalar ve tanıtımlar hakkında konuşuldu. Babadağ’ın Ege’nin tanıtılması anlamında önemli bir yerde olduğu konusunda hemfikir olan görüşmeler Babadağ’ın turizm anlamındaki tanıtımları için Başkan Ali Atlı’ya teşekkür etti. Ege Hikayesi’nin Denizli Rotası’nda Babadağ’ın deneyimlenmesi için vakit ayıran komisyon başkanı ve üyelerine teşekkür eden Ali Atlı “Babadağ’ın tanıtımı, gelişmesi için çalışmalarımız tam sürat etmekte. Bizler için en önemli şeylerden biri turizm destinasyonunun var edilmesi tanıtılması. Yaptığımız projeleri de bu amaca hizmet edecek şekilde düzenliyoruz. Her şey Babadağ, her şey Babadağlı hemşerilerimiz için” dedi.

Ali Atlı ve Ege Hikayesi Komisyonu arasında gerçekleşen görüşmenin ardından komisyon üyeleri Babadağ’da rehber eşliğinde tur attı. Babadağ’ın doğal havasını ve kültürel miraslarına hayran kalan ziyaretçiler herkesi Babadağ’ı görmeye davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli’de 17 bin öğrenci ücretsiz yemek hizmetinden yararlanıyor
Denizli’de 17 bin öğrenci ücretsiz yemek hizmetinden...
Leblebi çorbasının mimarı konuştu
Leblebi çorbasının mimarı konuştu