BAŞKAN ATLI’DAN 18 MART MESAJI

BAŞKAN ATLI’DAN 18 MART MESAJI

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Atlı mesajında, “Vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacağız, bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacağız! Çanakkale Zaferi'miz kutlu olsun!” dedi.

18 Mart 2022 - 12:20

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Çanakkale zaferi, inanç, vatan aşkı, cesaret ve özgürlük tutkusunun kahramanca sergilendiği bir savaştır. 107 yıl önce ulusumuz, varını yoğunu vererek cephede savaşmışlardır.

1915 yılında mektepler mezun vermedi, kimse evlenmedi, kimse kendini düşünemedi. Genç yaşlı dinlemeden insanlar savaşa giderken, 1915 yılında hayat durmuştu. Çanakkale savaşıyla tüm dünyaya Türklerin bağımsızlığa olan tutkuları tüm emperyalist güçlere gösterilmiş oldu.

Vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacağız, bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacağız. Bu zafer uğruna canını veren tüm şehitlerimizin minnetle anıyorum, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızın önünde saygıyla eğiliyorum. Çanakkale Zaferi'miz kutlu olsun.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli’de 17 bin öğrenci ücretsiz yemek hizmetinden yararlanıyor
Denizli’de 17 bin öğrenci ücretsiz yemek hizmetinden...
Leblebi çorbasının mimarı konuştu
Leblebi çorbasının mimarı konuştu