Babadağ Belediyesi Öğrencilerin Gönlünü Fethetti

Babadağ Belediyesi Öğrencilerin Gönlünü Fethetti

Denizli’de Babadağ Belediyesi ilk yarıyıllarını tamamlayan öğrenciler için karne şenliği düzenledi. Yapılan etkinlikte çocuklar çeşitli aktivitelerle eğlenirken Babadağ belediye Başkanı Ali Atlı’ya teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

03 Şubat 2022 - 15:49

Denizli’de Babadağ Belediyesi eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla öğrencilerin gönlünü fethetti. İlk yarıyılı tamamlayarak karnelerini alan öğrenciler için Babadağ’da karne şenliği yapıldı. Babadağ Sosyal Hizmet Binası’nda yapılan etkinlikte çocuklar için birbirinden eğlenceli aktiviteler gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLERDEN ETKİNLİĞE YOĞUN KATILIM

Karne şenliği programında tahta bacak adlı maskot, sihirbazlık gösterisi, çocuklarla interaktif şarkı, yapay kar yağışı, katkısız pamuk şeker ikramı, yüz boyama etkinlikleri yapıldı. Etkinliğe Babadağlı öğrencilerden yoğun katılım oldu. Öğrencilerin eğlenceli vakit geçirebilmesi için de programda 2 palyaço ve 2 maskot öğrencilerle oyunlar oynayarak dans etti. 

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ‘Karne Şenliği’yle ilgili “Öğrencilerimiz eğitimlerinin ilk yılını başarıyla tamamladı. Değerli çocuklarımızın yorgunluğunu atması ve ikinci döneme daha enerjik başlaması amacıyla karne şenliğimizde çocuklarımızı eğlendirdik. Babadağ’da en önem verdiğimiz konulardan biri de eğitim. Çocuklarımızın eğitimleri için daha önce birçok projeye imza attık. Tabi eğitimde çocuklarımızı dinlendirmekte çok önemli. Çocuklarımızın birinci dönemi tamamlama ödülü belediyeden oldu bu sefer. Öğrencilerimiz etkinliğimizde yorgunluklarını attı ve ikinci döneme daha enerjik başlayacaklar. Karne alan tüm öğrencilerimizi kutluyor. İkinci yarıyılda da başarılar diliyorum.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli’de 17 bin öğrenci ücretsiz yemek hizmetinden yararlanıyor
Denizli’de 17 bin öğrenci ücretsiz yemek hizmetinden...
Leblebi çorbasının mimarı konuştu
Leblebi çorbasının mimarı konuştu