YILIN SERVİS ŞOFÖRÜ SEÇİLDİ

YILIN SERVİS ŞOFÖRÜ SEÇİLDİ

Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşımalı eğitim şoförlerinden 15 yıldır Kolak Mahallesi'nden Çameli Merkeze öğrenci taşıma işini yapan bayan Münevver Nebiçavuşoğlu yapılan denetimlerde "yılın en iyi okul servis şoförü" seçildi. Ödülünü Çameli Adliyesi'nden Hakim Muhsin Kadir Yılmaz'dan aldı.

  • Reklam
10 Mayıs 2019 - 16:40 - Güncelleme: 10 Mayıs 2019 - 17:48
Reklam

Münevver Nebiçavuşoğlu Evli bir Çocuk annesi olduğunu 2004 yılında eşimle birlikte çalışmaya başladım. İlçenin birçok noktasından öğrencileri alıp okullarına götürüyorum. Yaptığım işle eşime yardımcı oluyorum. Bazı öğrencilerin ilgisini çekiyorum. Çocukların aileleri de aynı şekilde büyük bir ilgi duyuyor. Genellikle erkek sürücüye alışkın olan aileler bayan bir sürücü gördüğünde şaşırıyorlar. Çevremde ki vatandaşlardan olumlu tepkiler alıyorum” Aracının her türlü bakımını kendisinin yaptığını belirten Nebiçavuşoğlu , , aracını kendisinin temizleyip yıkadığını belirterek, şöyle devam etti: "Çocukların sağlığı ve hijyeni açısından bu önemli. Aracım ikinci evim gibi. Trafikte bana 'Şoför Nebahat' diye sesleniyorlar. Ama bundan rahatsızlık duymuyorum çünkü işimi severek yapıyorum." "Çocukların sağlığı açısından kendim temizliyorum.. Mesleğimi severek yapıyorum ve aileme destek oluyorum." dedi.

Öğrenci Velileri bayan şoförümüzün ödül alması bizi onurlandırdı.Nebicavuşoğlu Ablamız Çocuklarına kendi evladına bakıyormuş gibi bakıyor onları gözetliyor her türlü konularında yardımcı oluyor bizde çocuklarımızı ona emanet ediyoruz   Öğrencilerle  kurduğu ilişkiden, trafik kurallarına uymalarından, erkeklere göre daha dikkatli davranmalarından dolayı mutluyuz" şeklinde konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"DEPREM KAHİNİ"NDEN KORKUTANUYARI
GENÇ KADIN İNTİHAR ETTİ!
GENÇ KADIN İNTİHAR ETTİ!