TENİSÇİ BAŞKANA İÇ GÜVEYİ CEVABI

TENİSÇİ BAŞKANA İÇ GÜVEYİ CEVABI

Tenise olan tutkusuyla bilinen DSO Başkanı Müjdat Keçeci ile Denizlispor’u Süper Lig’e taşıyan Kulüp Başkanı Ali Çetin arasında sert tartışma.

  • Reklam
16 Mayıs 2019 - 20:40 - Güncelleme: 16 Mayıs 2019 - 21:50
Reklam

Keçeci: Erken terfi ettik, yeni yönetim oluşmalı” dedi.

Yönetim: “Bizim aramızda kayınpeder parasıyla adam niyetine geçen birisi yoktur” dedi.

Müjdat Keçeci’nin Açık Mektubu

Denizli’nin en mutlu günlerinden birini yaşadık. DENİZLİSPORUMUZ 4.defa 1.Lige terfi etti.

Gerçekten zor ama istikrarlı bir çalışma ile ve de Denizli Spor severlerin inançları ile bu başarı geldi çok kaliteli bir antrenörün yönettiği takım oynadığı çok kaliteli futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri de zorlukları kişisel beceri ve fedakarlıkları ile aştılar ve zoru başardılar.

Tüm şehir Pazar günü inanılmaz mutluluğu birlikte yaşadılar ve başarıyı kutladılar. Helal olsun. Hak edilmişti.

Ben Denizlispor’un iki defa 1.lige çıkma mutluluğunu yönetici olarak geçmişte yaşadım. Hem başarının ne kadar külfetli olduğunu hem de başarı gelince mutluluğun da ne kadar büyük olduğunu bilirim. Yönetim kurulunda 7 sene kadar As Başkan olarak rahmetli Başkanımız Ahmet Dartar ve rahmetli Doğan Demircioğlu ve diğer arkadaşlarla çalıştım.

Bu mutluluk ve sevinçten sonra şimdi Denizli’ye çok büyük bir sorumluluk ve görevler düşüyor.

Bugün için artık takım 1.ligde top koşturacak. Takımları izliyoruz. Düşen takımlar bile şampiyonluğa oynayan takımlara kök söktürüyorlar. Artık Türkiye’de futbol kaliteli ve mücadeleli oynanarak geçiyor.

Şimdi gelecek için yakın vadede Denizlispor için önemli bir stratejik yol haritası yapmak zorunluluğu var.

Öncelikle yönetim kurulu 1.ligde oynayacak takımın işlerini götürecek, yürütecek, temsil edecek ve de finansmanını organize edebilecek yetkinlikte olan kişilerden kurulmalıdır. Bunun takımın geleceği için en önemli faktör olduğuna inanıyorum. Başarının temelinin tamamen bu yönetim kurulunun kuruluşunda yattığını bilmeliyiz.

Bu konuda bugüne kadar işin yürümesinde ve desteğinde bulunan başta Büyükşehir Belediye Başkanı ve şehrin önde gelen STK’ları ve bugüne kadar Denizlispor yönetiminde sorumluluk alanların ve de şehrin önde gelenlerinin bu yönetimin oluşumunda faydalı olmaları gerekir diye düşünüyorum.

Yönetim Kurulunun belirleyeceği antrenör ve onunla birlikte takıma takviye için alınacak oyuncular bu kadar paranın kıymetli olduğu bu dönemlerde hassasiyet gösterilerek yapılması gereken icraatlar olacaktır.

Bu olayların vakit geçirmeden bugünlerden başlayarak oluşturulması inanılmaz faydalar getirecektir. Bu erken 1.lige terfi etmenin avantajını DENİZLİ kullanmalıdır. Bu zamanları boşa geçirmemelidir. Başarı ve hüsran burada yatıyor. Bugünleri yaşayan bir hemşehriniz olarak bunları paylaşmak, belki faydalı olur diye düşündüm ve yazdım.

Başarı Denizlispor’la büyüsün!

YÖNETİMDEN CEVAP!

Sanayi Odası Başkanımız Sn. Müjdat Keçeci Bey’in açıklamalarını hayretler içinde okumuş bulunmaktayız. 

Bu sezon içinde kulüpte görev almayan, ne şartlarda mücadele ettiğimizi görmeyen, gecesini gündüzüne katan yönetim kurulumuzun çalışmalarını hiç görmeyen birisinin bu açıklamaları yapması gayet doğaldır.

Henüz şampiyonluk kupamızı bile elimize almadan, sevincimizi taraftarımız ile paylaşmadan, yıllardır beklenen bir coşkunun programı bile yapılmadan bu açıklamaların yapılması son derece düşündürücüdür.

Kulüp Başkanımız Ali Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz örnek bir faaliyet ortaya koymuştur. Merak ediyor ve sizlere soruyoruz? Sizin ve ailenizin bugüne kadar Denizlispor’a bir faydası bulunmuş mudur?

“Siz yeterince sıkıntı çektiniz, siz hak ettiniz, siz devam edin” demenizi beklemiyorduk. Ancak en azından sussaydınız biz sizi takdir ederdik. 

Hal böyle olunca, sizleri maalesef kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz. 

Kulübümüzde 7 gün 24 saat çalışan ve üstün mücadele örneği göstererek, 9 yıl aradan sonra şampiyon olan bir takımın yöneticileriyiz. Yöneticilerimiz arasında kayınpeder parasıyla adam niyetine geçen birisi yoktur. Sizden bir fayda beklemiyoruz, bizlere gölge etmeyin yeter.

Abalı Denizlispor Yönetim Kurulu

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü uyardı
Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü uyardı
İNTERNET'TEN SATIŞ YAPIYORDU
İNTERNET'TEN SATIŞ YAPIYORDU