TAM 13 YATAK KAPASİTELİ OLACAK

TAM 13 YATAK KAPASİTELİ OLACAK

Abalıoğlu Holding A.Ş. Pamukkale Üniversitesi Hastanelerine yaptığı bağış ile İkinci Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesinin açılmasını sağladı.

  • Reklam
28 Mart 2019 - 13:06
Reklam

Cedide, kızı Filiz Abalıoğlu ve Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri arasında bağış protokolü imzalandı. Geçtiğimiz yıllarda da birçok bağışta bulunan Abalıoğlu Ailesi 13 yatak kapasiteli yeni açılacak olan İkinci Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesine Orhan Abalıoğlu isminin verilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ise hayırseverlerimize açılacak olan ikinci üniteye katkılarından ve desteğinden dolayı teşekkür etti. Orhan Abalıoğlu’nun da ne kadar hayırsever bir işadamımız olduğunu ilimize ve hastanemize yaptığı bağışlarla anlamak mümkündür ve Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum dedi. Açılacak olan üniteye solunum cihazı, yoğun bakım yatağı, şok cihazı ve merkezi monitör cihazı bağışlarıyla mevcut yatak kapasitenin iki katına artırılmasını da sağlayan aileye minnettar olduklarını belirterek daha çok hastaya hizmet verebileceklerini söyledi.

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Başmüdür Erdinç Karataş ve İç Hastalıkları AD. Dr. Öğretim Üyesi İsmail Hakkı Akbudak Cedide Abalıoğlu evinde hem taziyede bulundular hem de protokol imzaladılar.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENİZLİ'DE METRELERCE KUYRUK
DENİZLİ'DE METRELERCE KUYRUK
TÜP BİTİNCE İPLE KENDİNİ ASTI
TÜP BİTİNCE İPLE KENDİNİ ASTI