ÖDÜLE DOYMUYOR

ÖDÜLE DOYMUYOR

Sarayköy’de yaşamını sürdüren Fatma Demirbakan Kurt, işindeki başarısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  • Reklam
11 Mayıs 2019 - 11:21 - Güncelleme: 11 Mayıs 2019 - 12:51
Reklam

 

Denizli İş Kadınları Birliği (DİKAB) düzenlediği 2. İş Dünyası Kadınları Ödül Töreni’nde “Başarılı İş Kadını” ödülü bu yıl Sarayköy’ün tek iş kadını olan Fatma Kurt'a verildi. Kurt daha önce de, 2 kez Denizli Ekonomisinin Aktörleri ödülünün sahibi oldu.

1977 yılında Sarayköy’de doğan 2 çocuk annesi Fatma Demirbakan Kurt, işindeki başarısıyla isminden söz ettiren iddialı bir iş kadını ünvanını korudu. Demirbakan Tarım Ürünlerinin sahibi olan Kurt, başarılı iş hayatında birçok ödül sığdırmayı başardı. 

SARAYKÖY’ÜN ÖDÜL ALAN TEK İŞ KADINI
Sarayköy’ün
tek ödül alan iş kadını olan tüccar Fatma Demirbakan Kurt, 2006 ve 2008 yıllarında Denizli Ekonomisinin Aktörleri ödülüne layık görülmüştü. Kurt, son olarak Denizli İş Kadınları Birliği’nin (DİKAB) düzenlediği 2. İş Dünyası Kadınları Ödül Töreni’nde  “Başarılı İş Kadını” ödülünün sahibi oldu.

Sarayköy'ün gururu olan Kurt, ödülünü Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün elinden aldı.

Kurt aynı zamanda, Denizli Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığı ve borsaya dâhil maddelerin alım satımı, borsada oluşan fiyatların tespit, tescil ve ilanı işleriyle meşgul olmak üzere kurulan kamu tüzel kişiliğine sahip Denizli Ticaret Borsası’nın meclis üyeliği ve Sarayköy Belediye Meclisinin tek kadın meclis üyesi olarak yer alıyor.

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Başarının asla tesadüf olmadığını belirten Fatma Demirbakan Kurt, azimli ve en önemlisi de yapılacak işin sevilerek yapılmasının her zaman başarıya götüreceğinin altını çiziyor. Kurt, “Ben işimi çok seviyorum. Toprak ile çiftçilerimizle hep birlikteyiz. Buğday, mısır, arpa, pamuk ve en önemlisi de yerli ürünlerimizin alım satım işlerini yapıyoruz. Toprakla, tarımla uğraşmak bana iyi geliyor. Yıllardır bu işin içinde olmamız doğru ticareti bulmamıza her zaman yardımcı oluyor aslında. Bugün hayatımda 3. kez bir ödüle layık görüldüm. Bir kadın olarak hatta anne olarak Başarılı İş Kadını ödülüne layık görülmem beni çok mutlu etti. Beni bu anlamlı ödüle layık gören başkanımıza, yönetimimize ve işimdeki başarı ortaklarım olan eşim Hacı Kurt’a, kardeşim Derviş Demirbakan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"DEPREM KAHİNİ"NDEN KORKUTANUYARI
GENÇ KADIN İNTİHAR ETTİ!
GENÇ KADIN İNTİHAR ETTİ!