KOMŞUSUNUN OĞLUNU EVE ÇAĞIRIP...

KOMŞUSUNUN OĞLUNU EVE ÇAĞIRIP...

Denizli'nin Pamukkale İlçesi, Aktepe Mahallesi'nde ki Akvadi Toki evlerinde 52 yaşındaki Rıfat Ç. İsimli adamın komşusu Ş.Ç.'nin oğlu 14 yaşındaki K.Ç.'ye sözlü tacizde bulunduğu iddia edildi. Küçük çocuğun cep telefonuna aldığı ses kaydını babasına dinletmesiyle ortaya çıkan olay sonra polis harekete geçti.

  • Reklam
29 Nisan 2019 - 12:23 - Güncelleme: 29 Nisan 2019 - 12:44
Reklam

İddiaya göre olay şöyle gelişti; Akvadi Toki konutlarında ikamet eden 52 yaşındaki Rıfat Ç. İsimli adam, oyun konsolunun bozulduğu gerekçesi ile komşusunun oğlu 14 yaşındaki K.Ç.’den yardım istedi. Olacaklardan habersiz bir şekilde komşusunun evine giden K.Ç., babası yaşındaki adamın sözlü taciziyle karşılaştı. Cinsel içerikli sözler ve adamın davranışlarından korkan K.Ç, yanında bulunan cep telefonu ile aralarında geçen konuşmayı ses kaydına aldı. Bir süre yaşadığı psikolojik baskı altında ne yapacağını şaşıran çocuk, evden çıkmak istediği sırada S.Ç.’nin elle tacizine maruz kaldı.

BABASINA SÖYLEDİ

Babası yaşındaki adamın sözlü ve fiziksel tacizine maruz kalan küçük çocuk, olan biteni ve elindeki ses kaydını babasına diletti. Baba Ş.Ç. ise hemen apartman sakinleri ve çevredeki vatandaşlarla tacizci komşusu Rıfat Ç.'nin kapısına dayandı. Bir süre kapıyı çalan mahalle sakinleri cevap almayınca kapıyı kırmaya çalıştı. Daha sonra olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis, apartmanın güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek tacizci Rıfat Ç.'nin izini bulmaya çalıştı. Olay sonrası Rıfat Ç.’nin evden çantasıyla beraber ayrıldığı tespit edildi. Bunun üzerine aile şikayetçi oldu. Savcıya ifade ve ses kaydı verildi.

KAPISI ÇİLİNGİRLE AÇILDI

Aranan şahsın aracı bulundu ama şahıs halen bulunamadı. Daha sonra tacizci şahıs Rıfat Ç.'nin evi çilingirle açılarak 2 saatlik arama yapıldığı öğrenildi. Ses kaydında, "Rıfat Ç. bana dokunduğun zaman bir arzun var mı? Onu öğrenmek istiyorum” gibi sorular sorduğu, tacize uğrayan çocuğun ise sesi titreyerek “yok abi” cevabını verdiği, daha sonra Rıfat Ç. “ikimiz arasında ne olursa olsun ben kimseye söylemem” dediği, tacizci Rıfat Ç. çocuğa sürekli “arzularının olup olmadığını” sorduğu, çocuğun ise, korkudan hiç bir şey söyleyemediği kayıtlarda yer alıyor.

Kaçan Rıfat Ç. isimli zanlı şu an itibariyle her yerde aranıyor.

KAYNAK : HABERDENİZLİ.COM

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hem Ceza Hem Sınır Dışı
Hem Ceza Hem Sınır Dışı
Denizli'de işletmelere ceza yağdı!
Denizli'de işletmelere ceza yağdı!