KIZINA BAKABİLMEK İÇİN ANNESİ İŞİ BIRAKTI

KIZINA BAKABİLMEK İÇİN ANNESİ İŞİ BIRAKTI

Denizli’ Merkezefendi ilçesinde Karman Mahallesi’nde yaşayan Lösemi hastası 15 yaşındaki Sıla Yılmaz Dürnel kendisine uzatılacak yardım elini bekliyor.

  • Reklam
06 Nisan 2019 - 14:41
Reklam

Çok küçük yaşlarda Lösemi Hatalığı ile tanışan Sıla Yılmaz Dürnel  şu an 15 yaşında.  Pamukkale Hastanesi’nde kemoterapi gören Sıla Yılmaz Dürnel’in annesi Şükriye Dürnel kızına bakabilmek için uzun süredir çalıştığı işinden ayrıldı. İşten ayrılması ve kızının hastane masrafları olunca ekonomik sıkıntıya düştü. Bir de babanın hayatta olmaması eklenince her şey daha kötüye gitti. Şimdi anne ve kız kendilerine uzanacak yardım eli bekliyor.  15 Şubat’tan beri Pamukkale Üniversitesi’nde tedavi gören kızı Sıla Yılmaz için işinden ayrıldığını söyleyen Dürnel, “Ben kızıma bakabilmek için işimden ayrıldım, 15 yaşında yaşam enerjisi ve güler yüzlü dolu dolu bir kızım var. Babası ile ayrıldık, ayrıldıktan sonra da babası vefat etti. 15 Şubat’tan beri burada kızımın yanında duruyorum, çalıştığım işyerinden ayrıldım. Hastane’de tedavi devam ediyor, ama masraflar beni düşündürüyor” dedi.
İsteğinin kızının bir an önce sağlığına kavuşması olduğunu söyleyen anne Dürnel,  kendilerine uzatılacak yardım elini beklediklerini ifade etti.
Annesine ulaşmak isteyenler için telefon numarası 0536 692 69 2

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENİZLİ'DE METRELERCE KUYRUK
DENİZLİ'DE METRELERCE KUYRUK
TÜP BİTİNCE İPLE KENDİNİ ASTI
TÜP BİTİNCE İPLE KENDİNİ ASTI