KİRLİ BAYRAK PAYLAŞIMI SONRASI DEĞİŞİM GELDİ

KİRLİ BAYRAK PAYLAŞIMI SONRASI DEĞİŞİM GELDİ

Denizli'nin Çivril ilçesinde Gençlik merkezinde kirli halde asılı duran bayrak İlçe Gençlik Müdürlüğü tarafından yenisi ile değiştirildi.

  • Reklam
18 Nisan 2019 - 20:02 - Güncelleme: 18 Nisan 2019 - 20:21
Reklam

Çivril CHP Belediye Meclis üyesi Tunay Yazıcı’nın sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından gündeme getirdiği Bayrak yenisi ile değiştirildi. Konu ile ilgili olarak Bayrağın rüzgar nedeniyle binanın çatısına uçtuğu ve birkaç gün çatıda kaldığı bu yüzden görünmediği bugün çıkan rüzgar ile eski haline geldiği belirtildi.

Stadyum mahallesinde bulunan Çivril gençlik Merkezi duvarında bulunan Türk bayrağının binanın çatısına uçtuğu, çatıda biriken su ile kirlendiği metal parçalara temas eden yerlerinde pas lekesi olduğu ifade edildi. Bayrak rüzgârın etkisiyle eski haline gelince vatandaşların tepkisini çekmişti.

CHP Belediye Meclis üyesi Tunay Yazıcı konuyu sosyal medyadan gündeme getirmiş ve sorumluluğu olanların gerekeni yapmasını istemişti. Paylaşımın ardından kirli bayrağı indiren yetkililer, bayrağın yerine yenisini asarken kirlenen bayrağı temizlemeye gönderdiler.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"DEPREM KAHİNİ"NDEN KORKUTANUYARI
GENÇ KADIN İNTİHAR ETTİ!
GENÇ KADIN İNTİHAR ETTİ!