CEPHE'DEN ÖZÜR!

CEPHE'DEN ÖZÜR!


CEPHE'DEN ÖZÜR!

Sezonu şampiyonlukla tamamlayarak 1.Lig’e çıkmayı başaran Denizlispor’un en güçlü taraftar guruplarından biri olan Yeşil Cehpe ile Denizlispor yönetimi arasında süren gerginlik son buldu.

Şampiyonluk kupasının geçtiğimiz yıllarda öldürülen Yeşil Cephe Taraftar Grubu liderlerinden Fatih Eroğlu’nun katillerinin yanına cezaevine götürüldüğü haberlerinin duyulmasının ardından çıkan gerginlik sona erdi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin’in Eroğlu’nun ailesine ziyaret edip hellallik aldığı öğrenildi.

Bu gelişmeyi duyuran Yeşil Cephe sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı;  

HER ŞEY DENİZLİSPOR İÇİN

Yaklaşık bir ay önce yaşanan kupa olayınının ardından YEŞİL CEPHE olarak kendimizce haklı olduğumuz tepkiler verdik. Bu tepkiler olayın sıcaklığı ile zaman zaman sertleşti. Fakat olayın aslında bir yanlış değil, bir hata olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Bu hatadan dolayı Sayın yönetim kurulumuz Fatih Eroğlu abimizin ailesine ziyaret edip, hellallik alması bizim için önemldiri. Bundan sonra Denizlispor’umuzun,  birlik ve beraberliği için her zaman yönetimimizin yanındayız.

Bu sureçte, olayların sıcaklığıyla verdiğimiz tepkilerden dolayı gecesini gündüzüne katarak çalışıp Türkiye’nin örnek kulübü olma yolunda canla başla çalışan başta başkanımız Sayın Ali Çetin olmak üzere yönetim kurulu ve kamuoyuna özürü bir borç biliriz.