ARACIYLA GİDENE ARAÇ HEDİYE EDİYOR

Denizli'de faaliyet gösteren bir oto yıkma firması öyle bir kampanya başlattı ki...


ARACIYLA GİDENE ARAÇ HEDİYE EDİYOR

Denizli Kampüs Plas oto yıkama firması, açılışının 5. yıl dönümünü kapsamında bir kampanya başlattı. 5. yıla özel gerçekleştirilecek olan kampanya çerçevesinde Kampüs Oto Yıkamayı tercih edenler yapılacak çekilişle araba sahibi olabilecek. Her 50 TL ve üzeri araç bakımı yaptıranlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda Fiat Egea Sedan otomobil kazanma şansını yakalabilirsiniz. 

10 Kasım 2019 sonrası  noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak çekilişle talihli kişi otomobilin sahibi olacak. Üstelik Kampüs Oto Yıkama ÖTV - KDV ve Noter masraflarınıda karşılayacak. 

İşletme sahibi Mustafa Yılmaz, “10 Kasım 2019 tarihine kadar firmamızda 50 TL ve üzeri işlem yaptırarak kampanyaya katılanlar arasında yapacağımız çekilişle son model bir Fiat Egea Sedan otomobil hediye edeceğiz. Türkiye’de daha önce hiç bir oto yıkma merkezinin yapmadığını yapmanın gururunu yaşıyoruz. 5 yıldır bizi tercih eden ve sektörünün öncüsü haline getiren tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum. Bu kampanyamızın büyük ilgi göreceğine inanıyorum” dedi.