ESNAF SON ÇAREYİ BU YAZIYI ASMAKTA BULDU

ESNAF SON ÇAREYİ BU YAZIYI ASMAKTA BULDU

Denizli’de girdiği krizden çıkamayan bir işletme vitrinine ‘Batıyoruz’ afişi astı. Toptancıya olan borçlarını ödemek isteyen işletme, elinde bulunan ayakkabıları alış fiyatının çok çok altında satarak bu borçlardan kurtulmak istiyor.

  • Reklam
28 Mayıs 2019 - 13:21
Reklam

Horoz Gazetesinden Gökhan Karaıslı’nın haberine göre, Acıpayam ilçe merkezi Yeni Mahalle’de bulunan Ayakkabı Dünyası, girdiği krizi camlarına astığı afişle dikkat çekti. ‘Batıyoruz’ yazısının asılı olduğu afişte tüm ayakkabıların 20 TL olduğu öğrenildi.

DENİZLİLİ ESNAF DÜKKANINA ASTIĞI AFİŞLE İSYAN ETTİ

Yaklaşık 1 yıl önce işyerini açtığını açıklayan Osman Yalçın, “Bu bir yıl içerisinde kendi sermayemizi tükettik. Artık tüketecek bir yerimiz kalmadı. Ben 3 aydır satış bile yapamıyorum. İnsanlar bu ortamda üzerine bir şey bile alamıyor. Bir de bölgemizde Mart ayında etkili olan depremi de katarsak zaten insanlarımız tedirgin. Bu ortamda satış yapmak imkansız. Tek derdimiz toptancıya olan borcumuzu ödeyerek onları yaklaşan bayram öncesi zor durumda bırakmak istemiyoruz. O yüzden aldığımız ayakkabıları kendi alış fiyatımızın altında satıyoruz. Tüm ayakkabılar 20 TL. Herkese Ramazan Bayramı hediyemiz olsun” ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARISINI ÖLDÜRMEK İSTEDİ AMA..!
KARISINI ÖLDÜRMEK İSTEDİ AMA..!
YALANINA İNANDIRAMAYINCA CEZA YEDİ
YALANINA İNANDIRAMAYINCA CEZA YEDİ