ÇAMELİ’NİN BİR HAYALİ’DE GERÇEK OLUYOR

ÇAMELİ’NİN BİR HAYALİ’DE GERÇEK OLUYOR

Çameli’nin ulaşım ağında problemler bir bir çözülüyor 2 sene önce 25 yıldır bitirilemeyen Çameli –Acıpayam Yolu 3 dönem milletvekilliği ile 62, 63 ve 65’nci Hükümetlerinin Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin talimatları ile tamamlanıp 23 Haziran 2017 itibari ile açılmıştır.

  • Reklam
08 Şubat 2019 - 13:04
Reklam


Çameli Gölhisar Yolu Çameli Belediyemiz ve Gölhisar Belediyesinin girişimleri sonucu mevcut 26 km yol sürücüler için tehlike arz ediyor yol hem çok virajlı ve dar olduğu için günümüz şartlarına cevap veremiyordur Yeni Yolun güzergâhı ve projesi tamamlandı ve yol tamamlandığında Çameli-Gölhisar arası 16 km olacak

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan 2018/643900 ihale kayıt numarasıyla 19 Aralık 2018 tarihinde ihale ilanı yayınlanan Gölhisar-Çameli yolu ihalesi, Antalya 13. Bölge Müdürlüğü tarafından 29 Ocak 2019 günü gerçekleştirildi Bu yolun yapılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan'a, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu'na, Denizli Ak Parti Milletvekillerimiz Cahit Özkan,Şahin Tin,Nilgün Ök,Ahmet Yıldız’a Burdur Ak Parti milletvekillerimiz Bayram Özçelik ile Yasin Uğur'a ve Antalya 13. Karayolları Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu'na teşekkür ederiz. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENİZLİ'DE CORONAVİRÜS ENDİŞESİ!
DENİZLİ'DE CORONAVİRÜS ENDİŞESİ!
FECİ KAZANIN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
FECİ KAZANIN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI