BAŞKAN ÖRKİ SAHURU ÖĞRENCİLERLE İFTARI MUHTARLA YAPTI

BAŞKAN ÖRKİ SAHURU ÖĞRENCİLERLE İFTARI MUHTARLA YAPTI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, KADEM tarafından organize edilen sahur programında öğrenciler ile bir araya geldi. Örki, burada yaptığı konuşmada, “Rabbim nice ramazanlara bizleri hep beraber, sağlıklı ve mutlu bir şekilde ulaştırsın inşallah” dedi.

  • Reklam
25 Mayıs 2019 - 16:13
Reklam

Ramazan boyunca vatandaşlarla ramazan ayının manevi havasını birlik ve beraberlik içinde hisseden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Denizli İl Temsilciliği tarafından düzenlenen sahur programına katıldı. Pamukkale Üniversitesi Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi'nde verilen sahura yüzlerce üniversite öğrencisi de yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilerle birlikte sıraya geçerek servisini alan Başkan Örki, etkinlikte öğrencilerle sohbet etme ve tanışma fırsatı da buldu. Sahur programından dolayı KADEM Denizli İl Temsilciliği'ne teşekkür eden Başkan Avni Örki, "Sahur vaktinde binlerce öğrencinin eğitim gördüğü üniversitede böyle güzel hayra vesile olan başta KADEM İl Temsilcisi Aysel Harktı ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ne çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayının bizi kuşatan o manevi havasını, sonsuz rahmetini vatandaşlarımızla bir arada olarak hissediyoruz. Çünkü bu ayın manevîyatını birlik ve beraberlik içinde en ahsen şekilde hissedebiliriz. Rabbim nice ramazanlara bizleri hep beraber, sağlıklı ve mutlu bir şekilde ulaştırsın inşallah" dedi.

BAŞKAN ÖRKİ MUHTARLARLA İFTARDA BULUŞTU

Pamukkale Belediye Başkanı Örki, Pamukkale'de ilçesinde görev yapan muhtarlarla düzenlediği iftarda bir araya geldi. Başkan Örki, "Göreve geldiğimiz günden bu yana önümüzdeki 5 yılda uygulanacak stratejiyi belirlemek için uğraşıyoruz. El ele vererek sizlerle birlikte Pamukkale’yi daha güzel hale getireceğiz" dedi.

Pamukkale Belediyesi'nin milletin evi olduğu her konuşmasında vurgulayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, düzenlenen iftarda ilçede bulunan tüm muhtarlarla aynı sofrada buluştu. Başkan Örki iftara eşi Dr. Nur Örki ve çocukları ile birlikte katıldı. Muhtarların aileleri ile yer aldığı iftar programında Başkan Avni Örki, tüm masaları dolaşarak muhtarlar ve ailelerine ev sahipliği yaptı. Birlik ve beraberlik ruhunu tesis edildiği iftarda samimi hava hissedilirken, Başkan Örki, Başkan yardımcılarını da muhtarlara tanıştırdı. Muhtarlarla belediye çatısı altında yapmış olduğu iftardan memnuniyetini ifade eden Başkan Örki, "Seçim kampanyası boyunca belediyemiz milletimizin evi olacak demiştik. Bu nedenle sizlerle ilk iftarımızı, ilk buluşmamızı evimizde yapalım istedik. Işıltılı parıltılı yerlerde olmak yerine biz bize olmak, kendi yağımızda kavrulmak daha güzel oldu" diye konuştu.

"5 yıllık stratejimizi belirliyoruz"

Önümüzdeki günlerde muhtarlarla bir kez daha bir araya geleceklerini ifade eden Başkan Örki,"Pamukkale İlçemiz hayvancılık ve tarımda Denizli'nin en büyük ilçesi. Merkez ilçeyiz, nüfus oranına baktığımızda, arazi yoğunluğuna baktığımızda, mesela Çivril en büyük taşra ilçemizdir. Ama biz Çivril'den de bu manada büyüğüz. Bir uçtan diğer uca tam 76 kilometre olan bir ilçeyiz. Peki başkanlık sürecinde şu anda neler yapıyoruz. Şu anda stratejik planlamalarımızı oluşturuyoruz. Yani ilçemizin 5 yıl boyunca uygulayacağı anayasamızı hayata geçiriyoruz. Biz şu anda buna çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızın desteklerini alıyoruz, üniversitemizin desteklerini alıyoruz, kendi içimizde bu konunun profesyoneli olan arkadaşlarımızın emeklerinden faydalanıyoruz ve en güzel stratejik planı hazırlayacağız. Bunun yanında sizlerden gelen, anlık çözülmesi gereken meselelere de hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde başka yardımcılarımız ile birlikte muhtarlarımızı çağıracağız. Taleplerinizi bölgesel olarak alacağız. Stratejik planımızı hazırlarken sizden gelecek taleplerin de bize yol göstermesini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü uyardı
Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü uyardı
İNTERNET'TEN SATIŞ YAPIYORDU
İNTERNET'TEN SATIŞ YAPIYORDU