BAŞKAN DOĞAN, VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

BAŞKAN DOĞAN, VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

“Merkezefendi’de büyük değişim başlıyor” sloganı ile yola çıkan CHP’li Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi verdiği sözlerini yerine getirmeye devam ediyor.

  • Reklam
19 Ağustos 2019 - 15:26
Reklam

31 Mart yerel seçimlerinde Merkezefendi Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan CHP’li Şeniz Doğan, seçimler öncesinde bulunduğu vaatlerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Seçimlerden önce her fırsatta söylediği, “Merkezefendi yeni yüzüne hazır olsun” sözleri ile sosyal demokrat ve ortak aklın hakim olduğu bir yönetim örneği sergileyeceklerini vurgulayan Doğan, projeleri arasında olan “Halk Süt” projesini hayata geçirdi. Seçimlerin ardından geçen 5 aylık süre zarfında önemli ölçüde değişim gerçekleştiren Doğan, Merkezefendi’de yaşayan her çocuğun ücretsiz olarak süt içmesi için gerekli altyapı çalışmasını tamamladıklarını duyurdu.

Doğan, “Merkzefendi belediyesi Halk Süt ile, çocuklarımız katksız doğal süt tüketerek sağlıklı büyüyecek. İlçemizde ikamet eden 2-5 yaş arasındaki çocuklarımız için projemiz hayata geçmiştir.” Dedi.

Söz konusu uygulamadan faydalanmak isteyenlerin ise http://www.merkezefendi.bel.tr/sutcum/ adresinden başvuru yapabilecekler. Ayrıntılı bilgi 444 86 62 numaralı telefondan alınabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOCUKLARIMIZ PAMUKKALE'Yİ GÖREMEDEN ÖLECEK!
ÇOCUKLARIMIZ PAMUKKALE'Yİ GÖREMEDEN ÖLECEK!
MAĞARADA CESET BULUNDU!
MAĞARADA CESET BULUNDU!