Başkan Devecioğlu’ndan önemli uyarı!

Başkan Devecioğlu'ndan önemli uyarı!

Honaz Belediye Başkanı ve Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu, vatandaşları ve işadamlarını, uyardı.

  • Reklam
15 Ocak 2019 - 10:00 - Güncelleme: 15 Ocak 2019 - 10:09
Reklam

Kendi şahsını ve Belediye Başkan Yardımcısının ismini kullanarak vatandaşlardan para dolandırmaya çalışanlara karşı uyaran Başkan Devecioğlu, bu tür durumla karşılaşanların en kısa zamanda emniyet güçlerine bilgi vermesini istedi. Kendisinin veya Honaz Belediye Başkan Yardımcısının bu şekilde kimseden bir şey istemediğini ve istemeyeceğini söyleyen Honaz Belediye Başkanı ve Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile durumu vatandaşlara duyurdu.

Devecioğlu paylaşımında şu sözlere yer verdi.“Honaz Belediyemizden aradıklarını belirterek, şahsım ve Belediye Başkan Yardımcımızın ismini kullanıp, vatandaşlarımız ve işadamlarımızı arayan ve öğrencilere giyim desteği gibi asılsız yardım talebinde bulunan kişi veya kişilere itibar edilmemesi, bu gibi durumlar ile karşılaşan vatandaşlarımızın en yakın güvenlik birimlerine bilgi vermeleri önemle duyurulur” dedi. Daha önce Denzli Valiliği, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve birçok ilçenin belediye başkanlarının ismini kullanarak vatandaşları ve işadamlarını dolandırmaya çalışan dolandırıcılar, halkın duygularıyla oynayarak kendilerine haksız kazanç sağlıyorlar." dedi.

İşte Başkan Turgut Devecioğlu'nun yaptığı o paylaşım.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü uyardı
Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü uyardı
İNTERNET'TEN SATIŞ YAPIYORDU
İNTERNET'TEN SATIŞ YAPIYORDU